p1190570

Poradenstvo pri nákupe
Jednou z hlavných priorít Stavebnín Ádám je poradenstvo pri nákupe stavebných materiálov. Zaškolení pracovníci poradia zákazníkom pri výbere z veľmi širokého sortimentu ponúkaných materiálov a výrobkov. Pracovníci predajne sú stále školení, lebo trh so stavebnými materiálmi prináša stále niečo nové. Poradenstvo, zameranie stavby, vypracovanie cenových ponúk sú u nás zadarmo. Zákazníka k ničomu nezaväzujú . Prvoradá je spokojnosť zákazníka a jeho dobrý pocit z našej firmy


Doprava tovaru až na stavbu
Keď zákazník má problém s dopravou tovaru – nakúpený materiál dopravíme nákladným vozidlom priamo na stavbu zákazníka. Aká bude cena za dopravu záleží na individuálnej dohode. Všetko záleží na konkrétnej situácii.


Stavebné práce – objednávajte priamo v predajni
Stavebník ktorý nakúpi v Stavebninách Ádám už nemusí zháňať firmu, ktorá materiál zabuduje. Stačí ak v predajni požiada o realizáciu stavebných prác. Firma Gemerstav zrealizuje potrebné stavebné práce k plnej spokojnosti stavebníka za obojstranne výhodnú cenu.

 

Kontakt:
Stavebniny Adam
979 01 Rimavská Sobota, Šibeničný Vrch č.1

Predajňa telefón: 047/58 12 100

 

Otváracia doba:

Letná sezóna:
po – pia: 7:00 – 17:00
so: 7:00 – 12:00

Zimná sezóna:
po – pia: 7:00 – 16:00
so: 7:00 – 12:00

  

Majiteľ:
Ing. Ádám Roland
mobil: 0902 960 410
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zástupca, Odborné poradenstvo:
František Kovács
mobil: 0902 960 401
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Informácie o spracúvaní osobných údajov dotknutej osoby - STIAHNITE 

 

Interiér predajne

 

Exteriér predajne